פיתוח פרויקטים עבור לקוחות פרטיים, חברות ואירגונים

חברת גיזמו מייקר היא משרד הנדסה מוביל במחקר, תכנון, פיתוח, עיצוב תעשייתי וייצור. מתחילת פעילות, גיזמו מייקר לקחה חלק בפיתוחם של מאות פרויקטים שונים. עיקר פעילותה של החברה הוא בליווי צמוד ומן היסוד של לקוחותיה הפרטיים בפיתוחם של מוצרים חדשים. בנוסף לפיתוח פרויקטים עבור לקוחות פרטיים, עובדת, חברת גיזמו מייקר, מול חברות רבות וארגונים עסקיים ומפתחת עבורן פרויקטים מסוגים שונים.

מתוך מגוון נרחב של תחומי הפיתוח השונים- בהם חברת גיזמו מייקר מומחית במתן שירותיה ניתן למנות: תעשייה ביטחונית, מכשירים רפואיים, מוצרי צריכה ביתיים, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, פיתוח מוצרים חכמים (גאדג'טים), מוצרים לילדים ועוד.

our-customers_1.jpg

בין לקוחותינו העיסקיים:

אני רוצה להודות לצוות כולו, אולג, גרמן, פול ובני על העבודה מסורה ומצוינת שהם ביצעו במימוש הפרויקט שלנו. כבר בפגישתי הראשונה עם אולג הוא הביע את חזונו לגבי איך המוצר ייראה. הפתרון שהציע מצא חן בעיניי ובתוך פרק הזמן שהובטח הוא סיפק את הדגם המודפס הראשון שמטבע הדברים היינו צריכים להכניס בו שינויים כדי להתאימו עד כמה שניתן לרעיון המקורי. אכן, אחרי עוד שתי גרסאות הגענו לדגם הסופי. בנוסף הוא המליץ על המפעל בסין (OBT) שיכול לבנות את התבנית וגם לייצר את המוצר לאחר מכן ברמת גימור טובה מאוד. יצרתי קשר איתם התרשמתי לטובה וסגרתי עסקה. הם כבר שלחו לי כמה דוגמאות לייצור המוני והן נראות מעולה. לאולג מגיע את הצל"ש על כך שהצליח לפשט רעיון מורכב (בעיניי, לפחות, וזאת על בסיס הדרישות המרובות) לרמה כזאת שתבטיח או שלפחות תקרב אותו להצלחה מסחרית.

– פביאן ברודסקי

העבודה עם אולג וגרמן הייתה עניינית וטובה. הם אנשי מקצוע מצויינים ובגדול, נהנינו לעבוד מולם. גם בני ראוי לציון.

– דודי אלוש

אני קורא לנמרוד ולצוות גיזמו "הקוסמים" כיוון שהם יודעים לקחת רעיונות דמיונים ולהפוך אותם למציאות.

– אודי רטנר

 דוגמאות לפרויקטים עבור לקוחותינו העיסקיים

 בכדי שתוכלו להתרשם מאופיים ואיכותם של תוצרינו הרבים והמגוונים -

נציג בפניכם דוגמאות לפרויקטים שעברו תהליך פיתוח בחברתינו עבור לקוחותינו העיסקיים:

פיתוח שנעשה בחברת גיזמו מייקר, מדובר במסנן שפותח עבור חברה בשם "חברת ירוק בעיר מיגון". כל שלבי הפרויקט תוכננו בהתאם לדרישות התקן הישראלי ועבר בדיקות מתאם במכון התקנים. יזם בשם דני רייטר הביא לפיתוחו של הרעיון לאחר שהחשב על התייחסות להגנה על ממדים סגורים במקרים של מלחמה כגון מתקפה ביולוגית או כימית.

540afb7fc1555_1.jpg

מוצר שנקרא  SportTracker Wearable Sensor, פותח בחברת גיזמו מייקר בשיתוף פעולה עם חברת SportTracker שעוסקת בפיתוח טכנולוגיות אופטיות המאופיינות בחדשנות ובדגש על ייצור יכולת לניטור מדדי דם ולב. מדובר במכשיר מיוחד שנלבש על הזרוע ובעת ביצוע פעילות ספורטיבית למשל, הוא אוסף נתונים שונים כמו טמפרטורה של הגוף ודופק הלב. ניתן לקבל סטטיסטיקה על הנתונים השונים באמצעות אפליקציה שניתן להפעילה דרך הנייד או דרך המחשב. המכשיר בעל ממשק נוח וידידותי במיוחד למשתמש.

 פיתוח ייחודי של חברת גיזמו מייקר עבור חברת Nemo Power Tools. מדובר במקדחה ייחודית, הנמכרת כיום באופן גלובאלי, אשר באמצעותה ניתן לבצע עבודות מתחת למים ובתנאי סביבה קשים.

יש לכם רעיון למוצר חדש? נשמח לפתח אותו עבורכם! צרו קשר עמנו לקביעת פגישת יעוץ ראשונית!