עו"ד עומרי סגל - מידע אודות עורך דין עומרי סגל

עורך דין עומרי סגל

עו"ד עומרי סגל

עורך דין המייצג חברות בסכסוכים בנושא קניין רוחני

באתר המשרד של עומרי סגל נרשם כי עומרי סיים את לימודי משפטים בשנת 2011 והתקבל ללשכת עורכי הדין שנה לאחר מכן. אחרכך המשיך עומרי סגל ללמוד באוניברסיטת ב"ש בנגב. עומרי הינו עו"ד שכיר ועוסק בליטיגציה והקניין הרוחני.

עומרי עובד עם עורכי פטנטים על רישום בתחומי פטנטים מדגמים ו"הגנה על זני צמחים"

כמו כן, נכתב באתר של עומרי כי הוא עוסק באיתור הפרות של זכויות ברשת האינטרנט והסרתן וכי הוא "מטפל גם בחוזים וענייני ליטיגציה ומדבר עברית ואנגלית". 

קישור לאתר של עומרי סגל: http://www.tlv-ip.com

הניסיון שלנו באתר גיזמומייקר עם עומרי אינו רב.

נתקלנו בעבודתו של עומרי בחודש אפריל 2020 כאשר קיבלנו ממנו מכתב "התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים" הדורש מאיתנו בין היתר לשלם 150,000 שקל בעקבות אחד העמודים באינדקס (רשומון) בו הינך גולש ברגעים אלו ממש.

במכתב נטען בין היתר כי העמוד יוצר בילבול בין האתר (גיזמומייקר) ובעליו לבין האנשים המופיעים ברשימת הספקים החיצוניים. כלומר, עומרי טוען שהקורא שנמצא בעמוד כגון העמוד הנוכחי עלול להתבלבל ולחשוב כי הוא נמצא באתר הרישמי של ספק השירות, ועלול לדוגמא לנסות וליצור קשר עם ספק השירות דרך טופס ההתקשרות שנמצא בכל אלפי העמודים באתר זה.

מסתמן לפי דבריו של עורך הדין עומרי סגל, שהכותרת הברורה בראש העמוד המציינת כי הינך נמצא תחת קטגוריית "מאמרים \ רשימת XYZ" אינה ברורה מספיק עבור הגולש הממוצע.

שאל את עצמך קורא יקר. האם העמוד בו אתה קורא את דברי ברגעים אלו ממש עשוי להביא אותך למסקנה כי אתה נמצא באתר הרישמי של עורך הדין עומרי סגל? האם חשבת אף לרגע אחד כי טופס ההתקשרות יוביל ישלח את הודעתך למר סגל ולא למפעילי אתר גיזמו?

אם התשובה לאחת משאלותי היא "כן"... הרשה לי להניח שאתה אדם "מיוחד" ומבולבל אך לא בדיוק גולש ממוצע.

לפרטים מלאים אודות ניסיוני האישי עם עו"ד סגל, ניתן לקרוא את סיפור המכתב המאיים אשר שלח העורך דין בשם חברת ארקיט

אני מאחל לכל קוראי יום נעים ונטול בלבול.