היתרונות לפיתוח מוצרים בסין

גיזמו ייצור בסין

לאחר מסכת מפרכת של תכנון ופיתוח הנדסי, סקרי שיווק קדחתניים וגיוס הון נדרש - אתם סוף כל סוף מוכנים להתחיל בתהליך ייצור המוצר החדש שלכם.

לא מעט, מתעוררת השאלה, היכן כדאי בכלל להתחיל לייצר? 

תשובה לכך, יכולה להיות תלוית נסיבות כלכליות, פוליטיות וכו'. מאמר זה מבקש להציג בפניכם; היזמים, את היתרונות לפיתוח מוצרים במזרח הרחוק, בסין במטרה להוות עזר לשאלת כדאיותו של מיקום לפיתוח מוצרים.

אם כן, מדוע שמישהו יקבל החלטה של הזזת או התחלת פיתוח מוצרים אל עבר הצד האחר של העולם, דווקא בסין?

1 - עלויות תפעול נמוכות יותר:

עניין העלויות לרוב, הוא אחד הגורמים המשפיעים ביותר על ההחלטה לעבור לפיתוח וייצור מוצרים בסין . לרוב, בהשוואה לעולם המערבי - עלויות הייצור השונות בסין; כולל כוח העבודה המייצר הוא באופן משמעותי נמוך יותר.

2 - יכולות ייצור ושירות:

רבים מן המפעלים בסין השתפרו בצורה משמעותית ביחס ליכולות הייצור, היעילות בעבודה, ניהול מתקדם ושירות הלקוחות. כיום, ישנה אפשרות להקים בסין מפעלים המציעים שירותי ערך מוסף תוך הפחתת עלויות בפיתוח מוצר.

3 - גישה למסחר הסיני ולשוק השני בגודלו בעולם:

בשנים האחרונות; יותר ויותר חברות מקימות מפעלי ייצור בסין - במטרה עיקרית להיות ממוקמות בהזדמנות המסחרית הרחבה המתאפשרת בזכות כלכלה הולכת וגדלה.  

4 - אטרקטיביות ללקוחות קיימים:

יצירת אטרקטיביות בעיניי לקוחות קיימים היא נקודה חיובית בפיתוח מוצרים בסין.

כך למשל, נאמר ואתם חברה המייצרת מוצר כלשהו ויש לכם לקוחות באזור אסיה; נושא המשלוח עבורם יהיה שיקול משמעותי, למרות איכות המוצר שלכם- כיוון שיש עלויות משלוח גבוהות. נדבך נוסף בעניין זה הוא יצירת רושם חיובי מחזק בעבור הלקוחות האסייתים בכך שניתן להזמינם למקום הייצור עצמו; להראות שיש "אבא ואימא" למוצר שהם רוכשים ולא מדובר כאן ביחסים של שלט רחוק.

יזמים יקרים,

אם ברצונכם לדעת עוד, מדוע כדאי לכם להשקיע בפיתוח מוצר במזרח הרחוק ולמה דווקא סין תוכלו לפנות אלינו, גיזמו הנדסה - חברה המובילה בתחום הפיתוח העסקי ובעלת ידע נרחב וקשרים ענפים עם העולם העסקי של המזרח הרחוק ועם זה של סין, בפרט.

בראש העמוד - תמונות הצוות שלנו (חברת הבת של גיזמו מייקר, נמו)