מחירים של פיתוח מוצר חדש כמה עולה לפתח מוצר חדש?

אנו שואפים לספק את השירות היעיל ביותר ליזמים תוך שמירה על שקיפות מלאה.
התמחור שלנו מבוסס על "שעות מהנדס" שיש להשקיע בפרויקט בכדי להביא את המוצר לשלב הדרוש בצורה המקצועית והנכונה ביותר.
לפני תחילת העבודה הצוות מבצע מחקר מעמיק ומגיש הצעת מחיר מפורטת ותוכנית עבודה הכוללת את שלבי התכן הדרושים בפרויקט, מחירים מדוייקים ופירוט של לוחות הזמנים.
אנו תמיד שואפים לסנכרון טוב עם הלקוח ועבודה יעילה מבחינה תקציבית.

אנו עובדים עם חברות סטארט-אפ בשלבים קריטיים ומשתתפים בפרויקטים מיוחדים עבור משרד הבטחון ופרויקטים נוספים עם רגישות גבוהה לאיכות מהירות ויעילות - עמידה בלוחות זמנים, יעילות, תיאום מלא עם הלקוח ומתן תוכניות פיתוח מדויקות הן ערך עליון בגיזמו-מייקר.

מחירון עבודות הנדסה ופיתוח

מחיר

פרטים

סוג העבודה

$80 / Hour

עבודת פיתוח הנדסה ומידול ע"י מהנדס מכונות, מהנדס אלקטרוניקה, או כל מהנדס אחר. * לפני תחילת העבודה תנתן הצעת מחיר מפורטת הכוללת את מספר השעות הדרוש עבור כל שלב פיתוחי*

 פיתוח מוצר

$50 / Hour

עבודות עיצוב ע"י מעצב תעשייתי מומחה, ללא דרישה הנדסית.

עיצוב תעשייתי

$50 / Hour
+ Materials

הזמנת חלקים, בניית אבי טיפוס, איתור ספקים ומפעלים בסין (ע"י הצוות הסיני שלנו) בדיקת איכות הפתרון הייצורי, הקמת פסי ייצור ותהליכי ייצור המוני.

ליווי הייצור

לקוחות רבים מבקשים מאיתנו לקבל הערכה לסדרי גודל של עלויות הפרויקט עוד לפני פגישה ראשונה. חשוב לנו להדגיש כי לא ניתן להעריך את עלות הפרויקט לפני פגישת היכרות, מכיוון שבמהלך הפגישה נוכל "ללמוד את החומר", ולנסות לאמוד את כמות שעות המהנדס הדרושות בכדי להשלים את הפיתוח. עם זאת, עקב בקשות חוזרות של גולשים רבים, צירפנו מספר דוגמאות של פרויקטים יחד עם העלות הכוללת של פיתוח המערכת המכאנית, תכנון אב הטיפוס והכנת המוצר לייצור:

cost-of-poject-development-04_3.jpg
cost-of-poject-development-02.jpg
cost-of-poject-development-03.jpg

בנוסף לעבודות ההנדסה במשרד, אנו שואפים לעזור ולתמוך בהיבטים אחרים של פיתוח הפרויקט. פיתוח מוצר חדש דורש עבודה רבה ומשמעותית מעבר לפיתוח ההנדסי. רוב היזמים ידרשו בדר"כ לגייס השקעה לצורך פיתוח או ייצור, לעסוק בהיבטי פטנטים וקניין רוחני, איתור שותפים אסטרטגיים ואף שיווק הפצה ומכירות.
במסגרת המשרד היינו מעורבים במעל 400 פרויקטים מגוונים בכל השלבים מרעיון ועד הצלחה מסחרית. הניסיון העשיר שלנו בהיבטים העיסקיים השונים מציב אותנו בנקודה מצויינת המאפשרת לנו למנף את הידע הרב שצברנו בעבודה עם לקוחות כו רבים. השירותים המשלימים שאנו מציעים מאפשרים לנו לתמוך (בעיקר) בממציאים בתחילת דרכם ולספק רוח גבית בתהליך הלא פשוט של קידום המיזם.

מחירון שירותים משלימים

1500 ש"ח

סריקת פטנטים במאגרים ע"י מהנדס מהמשרד.

חיפוש פטנטים

בהצעת מחיר

מחקר היתכנות הנדסי, בדיקת היתכנות טכנולוגית לרעיון ומתן חוות דעת מפורטת של מהנדס מהתחום.

מחקר הנדסי

700 ש"ח

כתיבת דף תמצית מנהלים באנגלית וניסוח פרטי הפרויקט להצגה בפני משקיעים או שותפים.

כתיבת תמצית מנהלים

1600 ש"ח

הכנת מצגת משכנעת למטרת הצגת הקונספט למשקיעים פוטנציאלים.

הכנת מצגת

$50 / Hour

מחקר שוק בסיסי הכולל את גודל השוק, מוצרים דומים, מתחרים, לקוחות פוטנציאלים, פירוט אתגרים או הזדמנויות וחוות דעת של המשרד לגבי פוטנציאל המוצר.

מחקר שוק

בהצעת מחיר

הפקת אנימציה, סרטון "spokes person" סרטון קיק-סטארטר  

סרטון

$50 / Hour

פנייה למפיצים, יבואנים במדינות שונות ורשתות שיווק

איתור מפיצים